Sabit Tel:02427423862
Mobil 1: (0535) 876 43 50
Mobil 2: (0535) 929 57 84

Adım Adım Taşınma

Manavgat şehir içi ve şehirler arası taşınma, nakliye planınız varsa, yol haritanızı hazırladık, riskleri sıfırladık,
Soru ve Önerileriniz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz,
0535 876 43 50
İsterseniz yüz yüze de konuşabiliriz ofisimize bekleriz:
0242 742 38 62

1

Zamanı Belirleyin 

Taşınmayı ne zaman yapmak istediğinizi planlayın, hafta içi hafta sonu, taşınacağınız konuölara göre taşınma süresinin ne kadar süreceğini planlayın.
Bize Sorun? Türkiye içi neredeyse tüm konumlardan taşıma yaptığımız için en uygun zaman ve en uygun süre konusunda sizlere yardımcı olabiliriz!

 

Bir Sorum Var?

2

Nereden Nereye Taşınacaksınız? 

Taşınacağınız konumda eşyalarınızı kocağınız yer hazır mı? Nakliye firmaları için ulaşım uygun mu? Kaçıncı kata taşınacak? Site içerisinde mi?  
Bize sorun?  Taşımada kullanıacak Asansörü ve taşıma personelini biz sizin için en uygun fiyatlı ve kaliteli temiz ediyoruz. Gerekecek ek ekipmanları da planlama aşamasında ayarlayıp süprizleri önlüyoruz.

Bir Sorum var?

 

3

Eşyalarınızın Toplanması

Eşyalarınızın toplanması gerekiyor, kırılacak eşyalar, demonte edilecek mobilyalar, beyaz eşyalar, klimalar. Her birinin montaj ve demontajını planlamanız gerekiyor.
Bize Sorun? İsteğinize göre eşyalarınızı en ince detayına kadar toplayabiliriz, en uygun ekipmanlar ile zarar gelmeyecek şekilde özel kutu ve varillerimize yerleştirebiliriz. Mobilya ve bir çok eşyanızın demontesini ekip içindeki profesyonellerimiz ile kendimiz yapıyoruz. Servisler ile anlaşmalı olarak taşıma işini de isterseniz biz hallediyoruz.

Bir Sorum Var?

4

Taşıma ve Yükleme

Taşınacağınız konuma ulaşım, arada gidilen yoldaki eşyalarınızı durumu, teslim edilirken hasar veya eksiklik gibi tüm riskler için önceden hazırlık yapmanız gerekecek?

Bize Sorun? Hangi eşya nasıl taşınmalı, nasıl sıkıştırılmalı, nasıl çıkarılmalı? Binlerce taşıma deneyimimiz ile risklerinizi sıfıra indiriyoruz. Başınıza gelebilecekleri bilerek önlemlerimizi önceden alıyoruz. Mutlu ve sorunsuz bir nakliye işlemi öneriyoruz.

 

Bir Sorum Var?

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Evden Eve Bugün 25, toplam 618746 ziyaretçi...

Tasarım: Bilya.net